Programista C++

praca it: etat dla Plata Games Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: programista gry C++ C

Plata Games sp. z o.o. – doświadczony producent gier casual na platformy PC, Mac, Nintendo, Sony, XBox poszukuje osób na stanowisko PROGRAMISTA C++.

OBOWIĄZKI:
programowanie w C++ na enginie portującym gry na konsole mobilne, szczególnie Nintendo DS i 3DS

WYMAGANIA:
biegła znajomość C / C++;
dobra znajomość projektowania obiektowego;
dobra znajomość języka angielskiego – czytanie dokumentacji;
zaangażowanie w projekt;
kreatywność;
umiejętność pracy w zespole.

MILE WIDZIANE:
doświadczenie w programowaniu gier;
znajomość OpenGL / DirectX.

OFERUJEMY:
atrakcyjne wynagrodzenie;
możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń przy produkcji gier;
pracę w profesjonalnym, młodym, kreatywnym zespole;
rozwój przy realizacji topowych produkcji sprzedawanych na całym świecie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-14
Wyświetlona: 4527 razy