Programista PHP Developer

praca it: etat dla Nestia Media Group / Warszawa

Tagi: Programista PHP flash Java MySQL

Programista PHP – specj. framework Zend, Symfony (Warszawa – praca w siedzibie spółki)

Opis stanowiska:

  • współtworzenie aplikacji internetowych w ramach grupy Nestia Media Group,
  • budowa aplikacji internetowych przy użyciu popularnych framework`ów Symfony, Zend lub CakePHP,
  • proponowanie rozwiązań na podstawie znajomości trendów rozwoju oprogramowania internetowego i najnowszych technologii,
  • analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań.
  • tworzenie i testowanie prototypów,implementacja i wdrażanie aplikacji,
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji związanej z projektem,
  • praca w zespole programistów.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość PHP 5 i wzorców projektowych,
  • minimum 2 lata doświadczenia w programowaniu PHP (w tym min. 1 rok biegłego wykorzystywania framework`a)
  • znajomość na poziomie bardzo dobrym przynajmniej jednego z wymaganych framework`ów: Symfony, Zend lub CakePHP,
  • biegła znajomość języka SQL i zasad projektowania relacyjnych baz danych,
  • znajomość HTML / CSS, Java Script,
  • mile widziana znajomość systemów kontroli wersji SVN lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca korzystanie z dokumentacji,
  • zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Oferujemy:

  • interesującą i samodzielną pracę szybko rozwijającej się spółce,
  • bliską współpracę z zespołem programistów,
  • stały rozwój zawodowy,
  • duży wpływ na udoskonalanie procesów budowy i rozwoju oprogramowania
  • możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-14
Wyświetlona: 4692 razy