Frontend Developer (HTML/CSS/JS)

praca it: etat dla Clearcode / Digimedia Sp z o.o. / Wrocław

Tagi: html css webmaster

Zapraszamy do składania swoich aplikacji na stanowisko Frontend Developer.

Wymagania:

Znajomość:

- HTML i CSS (w tym HTML 5, XHTML, CSS 3),
- JavaScript (w tym biblioteki jQuery),
- skrupulatność, dbałość o szczegóły,
- umiejętność pocięcia i optymalizacji grafiki w Photoshopie
- język angielski w stopniu komunikatywnym, głównie w celu czytania dokumentacji.

Mile widziane:

- styczność z frameworkiem CSS Bootstrap,
- LESS,
- umiejętność pracy w zespole.

Obowiązki:

- cięcie grafiki,
- przygotowanie kodu HTML i CSS na podstawie dostarczonego projektu graficznego
- oprogramowanie elementów interaktywnych i animowanych przy użyciu JavaScript (jQuery/AJAX).

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię powiązaną z wynikami pracy,
- pracę nad ciekawymi projektami dla zagranicznych klientów,
- elastyczne godziny pracy,
- niezbędne narzędzia oraz pracę w fajnym biurze,
- miłą atmosferę w pracy oraz częste imprezy integracyjne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-19
Wyświetlona: 5564 razy