Programista Baz Danych

praca it: etat dla Adecco Poland Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: bazy danych ETL SQL T-SQL PL/SQL

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 7000 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2007 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 34 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Pośrednictwa Pracy (nr 364), Agencją Doradztwa Personalnego (nr 364) oraz Agencją Pracy Tymczasowej (nr 364).

Aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: BI/ETL/2011
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Tworzenie nowych oraz rozwój istniejących elementów baz danych, procesów przepływu danych oraz procesów raportowania
• Udział w projektach związanych z bazami danych w zakresie pracy z narzędziami ETL jak również z modelami danych oraz raportami
• Tworzenie raportów z systemów bazodanowych, analiza biznesowa i konsolidacja danych, projektowanie, implementacja, testowanie
• Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań bazodanowych przy współpracy z klientem
• Optymalizacja oraz poprawa wydajności działających procesów bazodanowych oraz ich automatyzacja

Nasze wymagania:
• Wyższe wykształcenie techniczne (preferowane informatyczne)
• Teoretyczna oraz praktyczna wiedza z zakresu baz danych lub Business Intelligence
• Dobra znajomość przynajmniej jednego relacyjnego systemu bazodanowego (znajomość SQL Server 2008 lub Oracle 10g/11g będzie mile widziana)
• 2-3 lata doświadczenia w zakresie projektowania i optymalizacji baz danych
• Sprawne posługiwanie się językiem T-SQL lub PL/SQL
• Znajomość SSIS (SQL Server Integration Services) będzie mile widziana
• Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym
• Rozwinięta umiejętność twórczego i analitycznego myślenia
• Kreatywność i zaangażowanie w wykonywaną prace
• Łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość i umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:
• Pracę pełną wyzwań, gwarantującą rozwój
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku
• Możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy
• Kontakt z nowoczesnymi technologiami
• Przyjazną atmosferę w pracy
• Korzystanie z narzędzi korporacyjnych
• Stabilność zatrudnienia
• Umowa o pracę na czas nieokreślony

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-19
Wyświetlona: 4827 razy