Architekt Aplikacji Webowych

praca it: etat dla 3e internet software house / Warszawa

Tagi: Architekt Web Aplikacja

Firma 3e internet software house poszukuje obecnie osoby na stanowisko Architekt Aplikacji Webowych.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie architektury tworzonego oprogramowania (głównie aplikacje webowe, rzadko serwisy www). Poza decydowaniem o wyborze konkretnych technologii i rozwiązań będzie wspierała team leaderów w procesie produkcji, a także kontrolowała czy dostarczone oprogramowanie spełnia wewnętrzne kryteria odbioru (zgodność z architekturą, pokrycie testami jednostkowymi).

Zakres obowiązków:

  • identyfikowanie potrzeb klienta, zbieranie wymagań i tworzenie specyfikacji,
  • projektowanie (architektura):
    • dedykowanych aplikacji webowych opartych o wewnętrzny framework MVC,
    • serwisów www opartych o CMS (architektura informacji, usability),
    • specyficznych modułów (panele baz danych, integracja systemów, elementy webowe),
  • przygotowywanie wycen godzinowych poszczególnych elementów projektu,
  • gromadzenie wiedzy i nadzór nad rozwojem wspólnych komponentów frameworku,
  • prowadzenie prezentacji i pokazów wewnętrznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
  • doświadczenie w pracy na jednym lub więcej podobnych stanowiskach: Analityk, Architekt, Starszy Programista Web; minimum 1 rok,
  • bardzo dobra wiedza dotycząca realizacji projektów webowych (MVC, serwisy www oparte o CMS, aplikacje dedykowane, trendy, technologie, usability),
  • znajomość technologii PHP, JS, jQuery, CSS oraz koncepcji MVC, w stopniu pozwalającym na sprawne projektowanie aplikacji webowych,
  • umiejętność projektowania i programowania obiektowego
  • znajomość zagadnień bezpieczeństwa aplikacji webowych (OWASP TOP10)
  • znajomość zagadnień bazodanowych (transakcyjność, procedury zagnieżdżone, triggery, silniki: MySQL, PostgreSQL, Oracle),
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • praktyczna znajomość metodyk zespołowego tworzenia oprogramowania (wersjonowanie, testy),
  • komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność i zaangażowanie.

Mile widziane:

  • znajomość frameworku Yii (http://www.yiiframework.com/)
  • doświadczenia z zakresu analizy wymagań,
  • dobra znajomość wzorców projektowych.

Oferujemy:

  • pracę na pełen etat na miejscu w biurze w Warszawie obok stacji metra (ewentualnie istnieje możliwość stałej pracy w oddziałach w Łodzi lub Lublinie),
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach,
  • przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje,
  • premie pieniężne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-21
Wyświetlona: 5392 razy