WebMaster - Tychy

praca it: etat dla Rinf Sp. z o.o. / Tychy

Tagi: webdeveloper HTML CSS Javascript PHP

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.
Wspomagamy naszego klienta w rozbudowaniu istniejącego zespołu. Poszukujemy osób na stanowisko:

WebMaster
miejsce pracy: Tychy

Opis stanowiska:

- Projektowanie i tworzenie serwisów oraz aplikacji internetowych
- Wprowadzanie poprawek projektowych

Wymagania:

- Doświadczenie w HTML, CSS, Javascript, PHP,
- Znajomość technologii mobilnych (mile widziana),
- Dobra znajomość języka angielskiego,
- Dyspozycyjność, terminowość,
- Umiejętność organizacji pracy, samodzielność, zdecydowanie, punktualność, silna motywacja do pracy,
- Łatwość nawiązywania kontaktów.

Oferujemy:

- Współpracę z profesjonalnym zespołem i doskonałą atmosferę;
- Pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Możliwości rozwoju osobistego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-22
Wyświetlona: 3753 razy