Junior Frontend Developer.

praca it: etat dla Agencja Interaktywna Warszawa / Warszawa

Tagi: Front-end Developer PHP HTML CSS XHTML Frontend

Agencja Interaktywna poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko Junior Frontend Developer.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość XHTML, CSS
- znajomość Photoshop w stopniu umożliwiającym cięcie projektu graficznego.
- kreatywność i poczucie estetyki,
- śledzenie najnowszych trendów,
- podstawowa wiedza z zakresu usability,
- podstawowa znajomość php, javascript, CSS3, HTML5, jQuery

Mile widziane:
- Zend Framework, Wordpress, AJAX

Zadania:
- przygotowanie kodu HTML na podstawie projektów graficznych,
- współpraca z grafikiem i programistami.

Oferujemy:
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Stabilną pracę w zespole stawiającym na jakość
• Pracę dla renomowanych Klientów
• Uczestnieczenie w ciekawych, międzynarodowych projektach,
• Ciągłe wyzwania, nowe projekty
• Miłą atmosferę pracy i współpracy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-27
Wyświetlona: 5187 razy