Starszy Programista PHP [8000 brutto]

praca it: etat dla Software Focus Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: programista php

Software Focus Sp. z o.o.
Oferujemy kompleksowe rozwiązania IT z zakresu tworzenia zaawansowanych aplikacji dedykowanych.

Starszy Programista

Nr ref: SP_2012_3/SF
Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta – lidera w branży telekomunikacyjnej poszukujemy doświadczonych programistów.

Opis stanowiska

- Tworzenie oprogramowania z użyciem technologii: php, mysql, html5
- Kompleksowa obsługa procesów technologicznych
- Zapewnienie najwyższej jakości tworzonych projektów, przestrzeganie analiz biznesowych i dokumentacji
- Kontakty z podwykonawcami i partnerami

Wymagania

- Minimum 5 lat doświadczenia
- Umiejętność sprawnej komunikacji, negocjacji
- Dobra organizacja pracy
- Pragmatyczne podejście do problemów
- Interdyscyplinarność i otwarcie na nowe
- Doskonałą znajomość technologii internetowych (html, css, php, jquery)
- Znajomość frameworków php: Zend Framework, Yii

Oferta

– Stabilne wynagrodzenie w kwocie 8000 brutto miesięcznie – Pakiet socjalny – Realny system motywacyjny – Bardzo dobre warunki pracy (dobre biuro, odpowiednie wyposażenie) – Dogodne położenie biura (“zagłębie Mokotowskie”) – Praca w firmie ze stabilną pozycją rynkową – Płatne nadgodziny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-29
Wyświetlona: 4640 razy