Administrator Serwerów Windows

praca it: etat dla Jobfinder / Warszawa

Tagi: Microsoft Windows Server

Nasz Klient jest częścią grupy z sektora IT działającym na rynku od 1995 roku i specjalizuje się w nowoczesnych technologiach infrastrukturalnych dedykowanych do sektora średnich przedsiębiorstw. Do swojego zespołu w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:

W12MMBADMIN
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

• Administrowanie środowiskiem Microsoft Windows Server w kilku firmach w ramach jednej grupy
• Definiowanie oraz wdrażanie usprawnień w ramach istniejącej infrastruktury serwerów
• Administracja Active Directory,
• Wsparcie innych użytkowników systemu
• Administracja Exchange łącznie z pisaniem skryptów itd
• Administracja serwerów plików windows 2k8,
• Administracja pomniejszych serwerów (Windowsowe), m.in. LYNC
• Rozwiązywanie bieżących problemów
• Administracja SQL ma maszynie wirtualnej
• Administracja Serwerów Backupu – Symantec (Backup Exec, Enterprise vault)

Wymagania:

• Znajomość systemów operacyjnych serwerowych Windows
• Znajomość zagadnień z zakresu utrzymania systemów
• Znajomość Active Directory
• Znajomość SQL
• Znajomość rozwiązań Vmware, w ramach którego pracuje szereg serwerów windows
• Znajomość Systemu backupowego Symantec a w szczególności Backup Exec, Enterprise vault.
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
• Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Umiejętność analitycznego myślenia
• Komunikatywność i odpowiedzialność

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w szybko rozwijającej się firmie
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Współpracę na działalność gospodarczą

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-03-30
Wyświetlona: 5358 razy