Flex Developer

praca it: etat dla Lex Libre / Warszawa

Tagi: Flex Developer

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Branża IT/programowanie

Zakres obowiązków: Implementacja nowatorskich rozwiązań rozrywkowych.

Wynagrodzenie: od 6300 zł brutto do 7800 zł brutto

Wymagania: Minimalne doświadczenie 2 lata, mile widziane 3-4 lata; Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flex (ActionScript 3); Umiejętności programistyczne w zakresie Adobe Flash; Umiejętność posługiwania się środowiskiem programistycznym Flash Builder; Znajomość technik programowania obiektowego (Object Oriented Modeling); Znajomość wzorców projektowych (np. Model-View-Controller); Umiejętności pracy z wykorzystaniem repozytoriów kodu (GIT lub SVN);

Dodatkowymi atutami będą: Znajomość Web Services; Znajomość AMFPHP lub Blazeds;

Oferujemy: Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności; Stałą i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie; Dostęp do najnowszych technologii; Bardzo dobrze wyposażone biuro; Pracę w młodym zespole, który nie boi się wyzwań i ciężkiej pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-03
Wyświetlona: 5079 razy