Senior Motion Designer (Nr. Ref. SMD-s/04/12)

praca it: etat dla Hypermedia Isobar / Warszawa

Agencja komunikacji i marketingu interaktywnego Hypermedia Isobar świadcząca usługi komunikacji zintegrowanej – od kreacji i multimediów poprzez strategię, architekturę informacji, performance marketing oraz planowanie i zakup mediów wraz z ekspansją rynkową aktualnie poszukuje osoby na następujące stanowisko:
Senior Motion Designer
Nr Ref. SMD/04/12

Główne obowiązki:

• montaż i produkcja wideo,
• produkcja materiałów typu reel, case
• nadzór i wsparcie przy produkcjach video,
• wsparcie kompetencyjne i kreatywne działu motion, post produkcja, kompresje, przeformatowania, kodeki, technikalia, etc

Nasze oczekiwania:
• doskonała znajomość programów After effects, Premiere
• świadomość pracy w środowisku Adobe Flash,
• doświadczenie w pracy agencyjnej,
• kreatywność,
• komunikatywność i precyzja w wymianie informacji,
• terminowość i odpowiedzialności za projekt,
• umiejętność pracy w zespole.

Mile widziana znajomość zagadnień:
• organizacja produkcji,
• kosztorysowanie,
• organizacja planu,
• organizacja zespołu roboczego,
• scenopisarstwo,
oraz znajomość języka angielskiego,

Oferujemy:
• udział w realizacji ciekawych projektach dla dużych międzynarodowych klientów,
• bieżący dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań na rynku komunikacji zintegrowanej,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• realną wymianę doświadczeń ze specjalistami z całego świata,
• samodzielność projektową i twórczą zależną od umiejętności,
• przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym ambitnym zespole,
• możliwość rozwoju w ramach struktury firmy,
• pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
• pakiet prywatnej opieki medycznej.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-03
Wyświetlona: 4462 razy