3D Senior Artist

praca it: etat dla Playsoft Sp. z o. o. / Gdańsk

Tagi: 3D Maya 3dsMax Softimage

Chciałbyś pracować w branży, która rozwija się najszybciej na świecie? Ułatwiać życie tysiącom ludzi poprzez tworzenie mobilnych i społecznościowych aplikacji? A może wolisz sprawić, że będą się świetnie bawić grając na smartfonach w Pro Evolution Soccer, Mortal Kombat lub inne popularne gry? Jeśli odpowiedź na choćby jedno z tych pytań brzmi TAK, dołącz do naszego Zespołu i bądź częścią niesamowitej Playsoftowej przygody!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko 3D Senior Artist.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie materiałów (modelling / animation / scene setup / textury),
  • optymalizacja, adaptacja i konwersja materiałów w Twojej specjalności ,
  • zarządzanie zespołem grafików 3D, kontakt z producentami oraz programistami,
  • rozdzielanie zadań pomiędzy grafików 3D,
  • nadzór przygotowywanych materiałów 3D.

Profil kandydata:

  • sprawnie posługujesz się przynajmniej jednym z wymieniaonych programów: 3ds Max, Maya, Softimage,
  • masz artystyczne wyczucie związane z grami,
  • lubisz kontakt z ludźmi, wyzwania oraz pracę zespołową,
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim,
  • potrafisz prawidłowo zarządzać czasem, jesteś zaangażowany w powierzone zadania,
  • masz przynajmniej 2 letnie doświadczenie na rynku gier.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • lekcje języków obcych,
  • elastyczne godziny pracy,
  • motywacyjny system premiowy.

Miejsce pracy: Gdańsku (praca zdalna nie jest możliwa)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-13
Wyświetlona: 11613 razy