Internet Marketing Trainee

praca it: etat dla Chilid Sp. J. / Gliwice

Tagi: praktyki e-marketing e-marketer

OBOWIĄZKI:
Podczas pobytu u nas przede wszystkim wiele się nauczysz, ale chcemy tez nauczyć się czegoś od Ciebie. Na stanowisku będziesz odpowiedzialny za współtworzenie wizerunku firmy, naszych partnerów i klientów, prowadzenie działań e-marketingowych i pisanie tekstów promocyjnych.

WYMAGANIA: - student ostatnich lat (preferowane kierunki: marketing, dziennikarstwo lub PR) - zainteresowanie zagadnieniami z dziedziny e-marketingu, social media… w zakresie szerszym niż posiadanie konta na FB - wiedza na temat e-marketingu, znajomość narzędzi marketingowych wykorzystywanych w Internecie - bardzo dobra znajomość języka polskiego, wysoko rozwinięte zdolności copywriterskie - dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - wskaźnik tweets per day większy niż 1 - posiadanie kultywowanego hobby

MILE WIDZIANE:
- doświadczenie w pisaniu tekstów promocyjnych po angielsku
- doświadczenie w prowadzeniu profili społecznościowych

OFERUJEMY:
- wciągającą i pełną emocji pracę w małym, zgranym zespole firmy stale współpracującej z software house’m
- energiczny, niebanalny zespół, który gwarantuje atmosferę pracy, której nigdy nie zapomnisz
- miejsce pracy, z którego nie będziesz chciał wychodzić,
- otwarte drzwi i bezpośredni dostęp do zarządu,
- realizację zawodowych marzeń,
- czynny udział w rozwoju firmy i produktów, które wiele znaczą,
- permanentne poszukiwanie doskonałości,
- gadającą papugę, Wii, piłkarzyki oraz darts:)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-13
Wyświetlona: 9117 razy