Web Developer

praca it: etat dla Rinf Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: webdeveloper HTML CSS Javascript web

RINF Sp. z o.o. – jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT.

Prowadzimy wewnętrznie kilka projektów opartych na technologiach Java, .Net. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych – czołowego producenta wyspecjalizowanego oprogramowania dla komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych, palmtopów i innych urządzeń, poszukujemy ambitnych specjalistów na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
- Uczestnictwo w rozwijaniu projektów webowych na różnego typu platformy.

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Chęć rozwoju w technologiach webowych
- Wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat kierunków informatycznych
- Umiejętność pracy w zespole
- Kreatywność

Mile widziane:
- Doświadczenie komercyjne w projektach webowych

Oferujemy:
- Stabilne warunki zatrudnienia
- Możliwość rozwoju w międzynarodowej, ugruntowanej na rynku firmie
- Pakiet świadczeń dodatkowych
- Udział w ciekawych, nowatorskich projektach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-13
Wyświetlona: 4864 razy