Programista PL/SQL

praca it: etat dla 3e internet software house / Lublin

Tagi: Programista PL/SQL Lublin

Firma 3e internet software house poszukuje obecnie osoby na stanowisko Programista PL/SQL.

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość bazy danych Oracle i PL/SQL
  • * większość instrukcji / funkcji / typów danych
  • * znajomość transakcji – pisanie złożonych procedur z pełną kontrolą transakcyjności
  • * znajomość zagadnień takich jak:
  • * * transakcje autonomiczne i rozproszone
  • * * pakiety DBMS
  • * * własne typy danych
  • * * kolekcje
  • * wyjątki – znajomość większości popularnych typów
  • * Sprawne zarządzanie wyjątkami – doświadczenie w tworzeniu mechanizmów logujących przebieg działania systemu
  • ok. 2 letnie doświadczenie z ww. technologiami
  • język angielski na poziomie średniozaawansowanym umożliwiającym korzystanie z dokumentacji technicznej
    Mile widziane:
    Dodatkowym atutem będą:
  • znajomość Delphi (zagadnienia obiektowe, biblioteki DLL)
  • znajomość PHP (framework MVC, tworzenie aplikacji webowych)
  • znajomość repozytoriów kodu SVN, CVS, GIT
    Zakres obowiązków:
  • projektowanie i tworzenie dedykowanego oprogramowania na podstawie analizy procesów biznesowych klientów,
  • opracowywanie dokumentacji technicznej i dokumentacji użytkownika,
  • diagnostyka błędów, tworzenie serwisów internetowych
  • analiza wykonalności prac typu RFC, budżetowanie, implementacja
    Oferujemy:
  • pracę na pełen etat, na miejscu w biurze w Warszawie, Lublinie albo Łodzi
  • udział w ciekawych projektach dla dużych i średnich przedsiębiorstw z branż: logistycznej, ubezpieczeniowej i finansowej,
  • bezpłatną opiekę medyczną w prywatnych przychodniach
  • przyjacielską atmosferę pracy w fajnym zespole
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne podnoszące kwalifikacje
  • premie pieniężne

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-15
Wyświetlona: 5531 razy