Programista Java

praca it: etat dla RINF Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: JAVA Swing PLSQL PostgreSQL Spring

Jesteśmy jedną z wiodących firm outsourcingowych na polskim rynku. Najlepszym kandydatom proponujemy pracę w prestiżowych, wymagających wiedzy oraz zaangażowania projektach.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży finansowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Programista JAVA SWING Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:
• Uczestniczenie w procesie analizy wymagań
• Udział w procesie tworzenia oprogramowania z wykorzystaniem technologii Java
• Projektowanie i utrzymanie systemów IT
• Optymalizowanie procesów wytwarzania systemów informatycznych

Od kandydatów na to stanowisko oczekujemy:
• Wykształcenia wyższego
• Przynajmniej dwuletniego doświadczenie zawodowego w tworzeniu oprogramowania
• Doświadczenia w projektowaniu aplikacji desktop
• Praktycznej znajomości relacyjnych baz danych (PostgreSQL)
• Znajomości Swing, PLSQL, Spring, Hibernate

Mile widziane:
• Wiedza z zakresu protokołu SIP, telefonii VoIP, centrali freeswitch (lub asterisk)

Oferujemy:
• Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
• Atrakcyjny system wynagrodzenia
• Pracę z najnowszymi technologiami
• Pracę w bliskim kontakcie z klientem
• Wszechstronny rozwój

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-16
Wyświetlona: 4944 razy