.NET Developer

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Wrocław

Tagi: Software Developer NET C# SQL

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Zespół naszych Konsultantów specjalizuje się w zakresie czterech gałęzi biznesowych: tworzenia oprogramowania, zarządzania i obsługi infrastruktury IT, bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz systemów ERP.

Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

W związku z rozwojem naszej działalności na rynku polskim, dla naszego klienta, poszukujemy osoby do pracy na stanowsiko .Net Developer

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie aplikacji w technologiach Microsoft .Net Framework.

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy z .NET Framework (3.5/4.0)
• Umiejętność programowania w języku C#
• Znajomość WPF, MVC i Entity Framework
• Umiejętność posługiwania się językami HTML, CSS, XML, XSLT, WCF, WWF
• Mile widziana znajomość baz danych T-SQL i MS-SQL
• Dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Komunikatywność oraz umiejętność analitycznego myślenia

Firma oferuje:

• Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie, system premiowy, pakiet socjalny obejmujący m.in. opiekę medyczną oraz uczestnictwo w ciekawych eventach organizowanych przez firmę

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-17
Wyświetlona: 4398 razy