Programista COBOL (Team Leader)

praca it: etat dla Cyclad / Wrocław

Tagi: COBOL

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
• Kierowanie pracą zespołu programistów
• Nadzór nad aktualnie prowadzonymi projektami w technologiach COBOL
• Wsparcie w bieżącym tworzeniu i implementacji aplikacji COBOL

Wymagania stawiane pracownikowi:

• Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
• Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność programowania w języku COBOL
• Doświadczenie w pracy z systemem operacyjnym UNIX i środowiskiem MainFrame
• Znajomość języka SQL, relacyjnych baz danych i doświadczenie w pisaniu zapytań
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
• Mile widziana znajomość języka angielskiego
• Gotowość do wyjazdów służbowych na terenie całej Europy

Firma oferuje:

• Ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Szkolenia z technologii COBOL

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-17
Wyświetlona: 4582 razy