Tester Aplikacji Mobilnych

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Poznań

Tagi: Tester Aplikacji Mobilnych Ms Office (Word Excel PowerPoint)

Opis stanowiska:

- Wyszukiwanie błędów w oprogramowaniu
- Pomoc przy tworzeniu scenariuszy testowych
- Testowanie oprogramowania na telefonach komórkowych

Oczekiwania:

- Bardzo dobra znajomość jednego z języków: niemiecki, francuski, włoski, rosyjski, hiszpański, turecki, arabski, wietnamski, portugalski, chiński
- Minimum wykształcenie średnie
- Znajomość pakietu Ms Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Zaangażowanie w wykonywane obowiązki
- Umiejętność pracy pod presją czasu

Klient oferuje:

- Stabilne zatrudnienie w przyjaznej atmosferze
- Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
- Pakiet szkoleniowy
- Bogaty pakiet socjalny – zajęcia sportowe, lekcje angielskiego, prywatna opieka medyczna, dodatki do posiłków
- Pracę w międzynarodowej strukturze

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-20
Wyświetlona: 5781 razy