Web Designer/Grafik

praca it: etat dla KMP Group / Wrocław

Tagi: Web Designer/ Grafik

Zakres obowiązków

  • Opracowywanie koncepcji graficznych serwisów internetowych
  • Projektowanie aplikacji webowych
  • Projektowanie logotypów

Wymagania

  • Ciekawe portfolio
  • Dobra znajomość pakietu Adobe CS (szczególnie Adobe illustrator, Photoshop, Flash, InDesign)
  • Wiedza z zakresu projektowania aplikacji webowych (użyteczność)
  • Wiedza z zakresu projektowania logotypów
  • Podstawy kodowania xhtml/html5/css
  • Samodzielność

Mile widziane

  • Tworzenie aplikacji flash z wykorzystaniem AS3,
  • Znajomość możliwości elementów pisanych w javascript, Umiejętność animacji przy pomocy After Effect,
  • Znajomość zagadnień związanych z DTP,

Oferujemy

  • Pracę na komputerach Apple
  • Uczestnictwo w dynamicznym, szybko rozwijającym się zespole specjalistów,
  • Wsparcie dla szkoleń i poznawania nowych technologii,
  • Komfortowe warunki pracy w siedzibie firmy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-24
Wyświetlona: 5743 razy