Account Executive

praca it: etat dla Xelibri / Warszawa

Tagi: account executive obsługa klienta zarządzanie projektami

Agencja Interaktywna Xelibri poszukuje pracownika na stanowisko: Account Executive

Zakres obowiązków:

-Bieżąca obsługa stałych klientów (identyfikacja potrzeb i oczekiwań, proponowanie rozwiązań, realizowanie projektów)
-Dbałość o rozwój, bieżące doradztwo i wsparcie klienta,
-Koordynacja całością projektów prowadzonych dla klienta,
-Koordynacja pracy pracowników i podwykonawców zaangażowanych w projekt,
-Przygotowywanie ofert dla potencjalnych Klientów

Wymagania:

-Umiejętność skutecznej komunikacji i pracy pod presją czasu,
-Sprawne zarządzanie czasem własnym i innych osób,
-Wiedza z zakresu emarketingu, reklamy i rynku mediów,
-Odpowiedzialność za wykonywaną pracę i jej efekty,
-Komunikatywność i wysoka kultura osobista,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

-Pracę w agencji reklamowej o ustabilizowanej pozycji rynkowej,
-Realizację ciekawych projektów,
-Pracę samodzielną i pełną wyzwań zawodowych,
-Dobrą atmosferę i pozytywnie nastawiony zespół współpracowników.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-25
Wyświetlona: 5829 razy