Programista PHP Frontend, Berlin, 4000 EUR

praca it: etat dla CONFABS / Berlin, Niemcy

Tagi: Programista PHP JavaScript JQuery HTML

ZADANIA
Twoja szeroka wiedza w standardach Web pomaga nam w rozwoju interaktywnych Web-Frontends za pomoca (X)HTML, CSS i JavaScript (jQuery, extjs4) . Poprzez w obchodzeniu sie z powszechnie uzywanymi programami obrobki zdjec i projektowanie potrafisz uzupelnić ceteralną łącznosc pomiedzy kreowaniem i rozwojem, co oferuje ci ciekawe miejsce pracy. Dobra znajomosc PHP5 umożliwia ci korzystanie i rozwój MVC Framework, bazującego na Zend Framework.

PROFIL
- studia lub znajomość informatyki
- prgramowanie to twój zawod i również hobby
- zainteresowanie internetem i jego podstawowymi technologiami
- co najmniej dwuletnie doświadczenie w Web Development i Web Design
- bardzo dobra znajomość (X)HTML, CSS, HTML5 i programowania Crossbrowser (interfejsów działających w różnych przeglądarkach (MSIE, Firefox, Chrome itp.)) oraz również w JavaScript, AJAX JQuery i extjs4
- dobra znajomość PHP 5 i Zend Framework, MVC, Design Patterns
- podstawowa znajomość Adaptive & Responsive Design with CSS3 Media Queries
- doswiadczenie w przygotowaniu grafik dla platform internetowych (Photoshop itd.)
- b. Dobra znajomosc funkcjonowania E-Commerce i Shopping-Clubs
- podstawowa znajomość SEO
- odpowiedzialny idokladny sposób pracy
- wysoka świadomość jakości
- bardyo dobra ynajomość angielskiego i niemieckiego
- mile widziana znajomość Linux, Subversion, SVN), bash

Zarobki 45.000 / rok

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-04-27
Wyświetlona: 11629 razy