Senior Java Scrum Master Developer

praca it: etat dla Cyclad Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: Java IT scrum master

Miejsce pracy: Katowice

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W tej chwili dla naszego klienta w Katowicach, międzynarodowej firmy, poszukujemy osób na stanowisko Senior Java Scrum Master Developer, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Katowicach.

Opis stanowiska:

Główne zadania na tym stanowisku pracy to:
• Tworzenie, utrzymanie i rozwój oprogramowania klienta- platforma do magazynowania i zarządzania danymi, stosowana na urządzeniach mobilnych,
• Projektowanie nowych rozwiązań programowych,
• Identyfikacja problemów pojawiających się w aplikacjach,
• Indywidualne raportowanie działań,
• Planowanie, harmonogramowanie, realizacja i kontrola zadań potrzebnych do osiągnięcia celów projektu.

Wymagania wobec Kandydata:
• Bardzo dobra znajomość platformy JEE/SE
• Doświadczenie w implementacji metodyki Scrum w dziale programowania
• Doświadczenie w pracy z relacyjnymi bazami danych Oracle, SQL Server
• Doświadczenie z zakresu organizacji i wspierania pracy zespołu oraz współpracy na poziomie organizacji i kontaktu z klientem
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomość innego języka obcego będzie mile widziana

Firma oferuje:
• Pełną wyzwań pracę w międzynarodowym, dynamicznym otoczeniu
• Możliwość wymiany wiedzy z zespołem profesjonalistów
• Perspektywy rozwoju zawodowego
• Pakiet socjalny oraz atrakcyjne wynagrodzenie
• Dla kandydatów spoza województwa śląskiego pakiet relokacyjny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-05-08
Wyświetlona: 6531 razy