Strategy Manager

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: strategy manager

SoInteractive poszukuje zdolnego Stratega!

Potrafisz porwać klienta wymyśloną przez siebie strategią? Uwielbiasz badać rynek i analizować trendy? Aplikuj, bo czeka na Ciebie kawał strategicznej pracy z soiowym zespołem!

Twoje zadania:

-tworzenie strategii reklamowych, marketingowych
-analiza trendów, rozwiązań stosowanych w poszczególnych segmentach rynku, pod kątem reklamy i marketingu
-opracowywanie mechanizmów prosprzedażowych i promocyjnych
-opracowywanie i prowadzenie prezentacji

Nasze wymagania:

-doświadczenie na analogicznym stanowisku, w agencji reklamowej
-umiejętność opracowywania strategii reklamowych (szczególnie social media)
-wiedza marketingowa
-analityczne myślenie
-terminowość
-samodzielność w działaniu

Co Ci oferujemy?

-udział w ciekawych projektach
-pracę w doborowym towarzystwie samych specjalistów
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
-porcję owoców w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-05
Wyświetlona: 6190 razy