Administrator Linux

praca it: etat dla Cyclad Sp z o.o. / Bytom

Tagi: linux windows VOIP

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się rozwojem oprogramowania do zarządzania pamięciami masowymi, poszukujemy osób na stanowisko Administrator Linux, które dołączą do zespołu profesjonalistów pracujących w Bytomiu.

Główne zadania na tym stanowisku:
•Administrowanie systemami opartymi o Linux,
•Zarządzanie i wsparcie systemów operacyjnych na poszczególnych serwerach,
•Administrowanie siecią LAN oraz telefonią VOIP,
•Ulepszanie istniejącej infrastruktury,
•Rozwiązywanie problemów związanych z platformami Linux,
•Zarządzanie zasobami sprzętowymi, oprogramowaniem oraz materiałami eksploatacyjnym.

Wymagania wobec Kandydata ze strony klienta:
•Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne,
•Minimum 2 lata doświadczenia w administracji systemami Linux,
•Bardzo dobra znajomość sieci komputerowych oraz technologii VOIP,
•Doświadczenie w administrowaniu bazami danych (MySQL, PostgreSQL),
•Znajomość budowy sprzętu komputerowego (stacje robocze, serwery, drukarki),
•Dobra znajomość języka angielskiego.

Co klient może zaoferować:
•Możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii,
•Programy specjalistycznych szkoleń,
•Pracę w bardzo dobrej atmosferze,
•Pakiet medyczny,
•Możliwość doskonalenia znajomości języka obcego.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-07-18
Wyświetlona: 11214 razy