Junior User Experience Designer

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: JUNIOR USER EXPERIENCE DESIGNER SoInteractive praca Kraków projektowanie serwisów i aplikacji

Interesujesz się użytecznością stron? Chcesz się rozwijać w zakresie projektowania makiet?
Gwarantujemy pracę pełną wyzwań i udział w nowatorskich projektach.

Twoje obowiązki:
- projektowanie interfejsów serwisów i aplikacji
- przeprowadzanie analiz użytkowania aplikacji
- przeprowadzanie testów użyteczności

Oto nasze wymagania:
- podstawowa wiedza i umiejętności w prototypowaniu w Axure
- portfolio z 3-5 projektami makiet funkcjonalnych (linki do html), wykonanych w Axure
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- chęć rozwoju pod czujnym okiem profesjonalisty

Co Ci oferujemy?
- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- atrakcyjne warunki finansowe
- pracę w młodym, kreatywnym zespole
- możliwość zdobywania wiedzy
- porcję owoców w każdy piątek

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-08-09
Wyświetlona: 6648 razy