Front-end Developer

zlecenia it dla Weblink Software Sp. z o.o. / Sosnowiec

Tagi: Front-end JavaScript jQuery HTML 5 CSS 3

Obowiązki:

twórcze budowanie i stylowanie interfejsów WWW;
pisanie funkcjonalności stron/aplikacji w JavaScript z jQuery;
„perfekcyjne cięcie” – przetwarzanie designu na postać zrozumiałą przez popularne
przeglądarki internetowe;
„responsive web design” – tworzenie stron dynamicznie dopasowujących się do rozdzielczości urządzenia;
optymalizacja pod różne wersje przeglądarek WWW;
praca z programami do raportowania błędów oraz kontroli wersji.

Wymagania:

wysoki poziom znajomości HTML 5, CSS 3, JavaScript z jQuery;
podstawowa znajomość PHP;
wysokie umiejętności analityczne, umiejętność logicznego rozumowania i rozwiązywania problemów;
umiejętność pracy w zespole nad złożonym projektem;
komunikatywność;
podstawowa znajomość Adobe Photoshop;
znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym rozumienie dokumentacji, komentowanie kodu i używanie anglojęzycznego oprogramowania.

Mile widziane:

dobra znajomość AS3;
umiejętność tworzenie interfejsów pod urządzenia mobilne (w tym iPhone, iPad);
umiejętność zarządzania pracą nad złożonym projektem.

Oferujemy:

pracę pełną wyzwań nad inspirującymi projektami;
możliwość zdobywania wiedzy i poszerzania umiejętności;
możliwość poznawania nowych technologii;
możliwość wykorzystywania i pogłębiania znajomości języka angielskiego;
pozytywną atmosferę pracy tworzoną przez pozytywnie nastawionych specjalistów;
stałe warunki zatrudnienia;
elastyczne godziny pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-04
Wyświetlona: 6308 razy