Inżynier Hardware(bez doświadczenia)-Opole

praca it: etat dla Synergia Konsulting / Opole

Tagi: Inżynier Hardware(bez doświadczenia)-Opole

Synergia Konsulting szuka dla swojego klienta z nową otwieraną siedzibą w Opolu Inżyniera Hardware bez doświadczenia.

Obowiązki

Państwa zadania obejmują rozwój analogowych i cyfrowych połączeń dla celów systemów przemysłowych.

W międzynarodowym zespole będą Państwo realizować nowe pomysły na produkty i technologie.

Bazując na gospodarczych i technicznych warunkach wypracują i ocenią Państwo odpowiadające im propozycje rozwiązań.

Wymagania

? ukończone studia elektroniczne.
? praktyczne doświadczenie w rozwoju analogowych i cyfrowych połączeń jak oraz systemów EMV mile widziane.
? znajomość języka angielskiego
? znajomość niemieckiego mile widziana.
? wysokie zaangażowanie, umiejętność komunikacji oraz pracy w zespole są cechami, na które kładziemy nacisk.

Oferujemy

stabilne zatrudnienie

wysokie zarobki

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-12
Wyświetlona: 5669 razy