Wedeveloper

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: Webdeveloper Kraków

Poszukujemy zdolnego Webdevelopera, który bardzo dobrze włada językiem niemieckim!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-tworzenie serwisów internetowych w oparciu o HTML, XHTML, CSS, PHP, JavaScript
-przygotowywanie wraz z klientem logicznej struktury serwisu
-programowanie niezbędnych funkcjonalności serwisów i adaptacja gotowych rozwiązań na potrzeby projektu
-aktualizacja i modernizacja serwisów internetowych
-wsparcie techniczne dla klientów w ramach wykonanych serwisów
-przygotowywanie kreacji bannerowych i animowanych elementów serwisów
-przygotowywanie kreacji mailingowych oraz newsletterów

WYMAGANIA:

-bardzo dobra znajomość języka niemieckiego – WARUNEK KONIECZNY
-bardzo dobra znajomość: Photoshop, Macromedia (Flash MX,Fireworks itp), HTML, JavaScript, css, Flash
-podstawowa lub średnio-zaawansowana znajomość PHP
-komunikatywność
-umiejętność pracy w zespole
-kreatywność poparta portfolio

MILE WIDZIANA:

-znajomość Flash
-znajomość WordPress

OFERUJEMY:

-atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
-pełną wyzwań pracę, która pomoże Ci zdobyć doświadczenie
-pracę w oparciu o umowę o pracę
-bardzo dobre warunki pracy w prężnie rozwijającej się agencji w Krakowie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-09-13
Wyświetlona: 5147 razy