Młodszy Programista .NET

praca it: etat dla SMT Software s.a. / Wrocław

Tagi: net asp net asp C#

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy programista .NET
Nr ref.: MNET/WRO/1012/SCI

Obowiązki:
• Rozwój oprogramowania w języku C# oraz w technologii ASP.NET
• Uczestnictwo w spotkaniach na temat planowania i rozwoju projektów
• Analiza i poprawa błędów
• Tworzenie dokumentacji technicznej projektu

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe lub student ostatniego roku (informatyka lub kierunki pokrewne)
• Co najmniej kilka miesięcy komercyjnego doświadczenia w pracy z ASP.NET
• Znajomość języka C#
• Znajomość ASP.NET WebForms
• Umiejętność pisania zapytań w T-SQL lub PL/SQL
• Doświadczenie w pracy w środowisku Visual Studio 2008/2010

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Mile widziane:
• Znajomość ADO.NET
• Umiejętność tworzenia webserviców
• Znajomość XML lub technologii pochodnych
• Znajomość wzorców projektowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-01
Wyświetlona: 4595 razy