Kierownik Działu Aplikacji

praca it: etat dla CYCLAD Sp. z o. o. / Katowice

Tagi: manager kierownik

Kierownik Działu Aplikacji Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu świadczone także zgodnie z najnowszymi tendencjami na zasadzie Offshore / Nearshore.

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za całościowe zarządzanie działaniami oraz zasobami wszystkich grup projektowych w zakresie realizacji projektów dla klienta wewnętrznego oraz zewnętrznego.
Cel ten będzie realizowany między innymi poprzez następujące zadania:
• Koordynowanie i nadzór nad realizacją prac działu aplikacji
• Definiowanie zadań i celów
• Kreowanie ścieżek rozwoju pracowników działu
• Projektowanie architektury rozwiązań, nadzór nad tworzeniem i rozwojem aplikacji
• Analiza i weryfikacja wymagań biznesowych związanych z procesami IT
• Koordynacja programowania testów i skryptów testujących aplikacje
• Wsparcie klientów w zakresie aplikacji
• Współpraca z działami biznesowymi firmy
• Kontakt i bezpośrednia współpraca z klientami

Wymagania wobec Kandydata:
• Wykształcenie wyższe (informatyka i pokrewne)
• Minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi
• Znajomość technologii:
 Framework .NET
 WinForms, ASP.NET
• Znajomość języków programowania: C#
• Znajomość narzędzi programistycznych: Visual Studio
• Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych
• Praktyczna znajomość systemu kontroli wersji: SVN
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji, planowania i organizowania pracy,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację techniczną w mowie i piśmie

Firma oferuje:
• Pracę w środowisku międzynarodowym,
• Udział w dużych, ciekawych projektach,
• Pełną wyzwań pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie i bogaty pakiet socjalny.
Na CV prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawa z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ust. Nr 133 poz. 883”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-18
Wyświetlona: 5361 razy