Development Team Lead

praca it: etat dla Cyclad Polska / Gdańsk

Tagi: Development

Miejsce pracy: Gdańsk

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą doradztwa IT działającą na rynku europejskim. Priorytetowymi obszarami działania CYCLAD są wysoko wyspecjalizowane usługi konsultingowe: Outsourcingu Kompetencyjnego (KPO), Outsourcingu IT (ITO), oraz Audytu/Konsultingu.

W związku z rozwojem na rynku polskim, dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy wiodących na rynku narzędzi przeznaczonych dla inżynierów oprogramowania oraz rozwiązań wspierających pracę grupową w firmach, poszukujemy osoby na stanowisko Lidera Działu ds. Rozwoju, która dołączy do zespołu profesjonalistów pracujących w Gdańsku.

Opis stanowiska:
Główne zadana na tym stanowisku pracy:

• Koordynacja wielokrotnych strumieni rozwoju software,
• Współpraca z Product Managerem poprzez zatwierdzanie produktu oraz ustalenia priorytetów,
• Ustalanie technicznego przywództwa dla zespołu,
• Współpraca z Działem Wsparcia Klienta, Wspomagania Jakości i Tworzenia Technicznej Dokumentacji,
• Promowanie, determinowanie, udoskonalanie i egzekwowanie najlepszych procesów rozwoju,
• Kierowanie grupą, wyznaczanie celów i rozliczanie odpowiedzialności.

Wymagania stawiane Kandydatom:
• Doświadczenie w kierowaniu zespołem pod względem technicznym,
• Wysoki poziom wiedzy technicznej odnośnie oprogramowania Java,
• Bogate doświadczenia w realizacji i rozwoju projektów software,
• Kreatywne i innowacyjne podejście do rozwiązywania problemów,
• Umiejętność motywowania grupy,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Wiedza na temat systemów kontroli wersji będzie atutem.

W zamian oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Bogaty pakiet socjalny,
• Udział w rozwojowych, międzynarodowych projektach z wykorzystaniem najnowszych technologii z zakresu IT,
• Pełną wyzwań pracę w dynamicznym otoczeniu,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-10-23
Wyświetlona: 8365 razy