System Service Manager

praca it: etat dla IT Kontrakt Sp. z o.o. / Kraków

Tagi: project manager service PM ITIL

Do prestiżowego projektu informatycznego poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Nr ref.: AKO/SM/KRK/01/S

Obowiązki:
- Zarządzanie aplikacją działającą w modelu Software as a Service (Saas)
- Promowanie wiedzy i umiejętności niezbędnych do efektywnego wykorzystania systemu poprzez treningi i program certyfikacji poprzez wykorzystanie platformy e-learningowej i prowadzenie szkoleń dla użytkowników
- Tworzenie raportów i zapewnianie wysokiej jakości danych pochodzących z różnych źródeł (systemów)
- Współpraca z Portfolio Managerem i regionalnymi Project Managerami

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe
- Min. 4-letnie doświadczenie w obszarze service management’u
- Bardzo dobra znajomość zagadnień ITIL (mile widziany certyfikat)
- Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń i treningów dla użytkowników
- Znajomość standardów zarządzania portfelem projektów
- Mile widziana znajomość standardów PMI
- Mile widziane certyfikaty PMP i/lub PgMP
- Mile widziana znajomość innych metodyk zarządzania projektami

Oferujemy:
- Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
- Stabilną pracę wśród profesjonalistów
- Urozmaicony zakres prowadzonych projektów
- Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
- Prywatną opiekę medyczną

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-01-19
Wyświetlona: 5631 razy