Programista PHP

praca it: etat dla Reklama.pl / Nowy Sącz

Tagi: PHP Zend

Opis stanowiska:

opieka nad ogólnopolskim serwisem
programowanie serwisów i aplikacji internetowych
praca przy wdrożeniach serwisów internetowych

Wymagania:

Dobra znajomość PHP i Zend Framework
Dobra znajomość MySQL
Doświadczenie w pracy z SVN
Podstawowa znajomość środowiska Linux/Unix(praca z poziomu shell)
Analityczny umysł i twórcze podejście do rozwiązywania problemów
Znajomość JavaScript oraz biblioteki jQuery.
Znajomość (X)HTML/CSS w stopniu pozwalającym na bezproblemowe tworzenie elementów interfejsu użytkownika. Nie chodzi tutaj o np. kompleksowe przygotowanie kodu HTML/CSS na podstawie projektu grafika (takie elementy dostarczamy programistom gotowe), ale o umiejętność pracy z takim kodem, jego rozszerzania lub poprawiania na potrzeby projektu

Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej
Odpowiedzialność za wykonywane zadania
Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem, wydajnością aplikacji internetowych
Umiejętność dokumentowania kodu
Umiejętność testowania kodu

OFERUJEMY:

Pracę w rozwijającej się firmie na umowę o pracę, w przyjaznej atmosferze przy ciekawych projektach.
Możliwość doskonalenia swoich umiejętności i rozwoju zawodowego
Dużą samodzielność

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-01
Wyświetlona: 6612 razy