Axapta Supporter

praca it: etat dla New-Invest / Białystok

Tagi: AX MS Dynamix ERP Axapta Konsultant

Polski oddział globalnej firmy produkcyjnej, zatrudniający ok. tysiąca pracowników, który poza Polską posiada także oddziały m.in. w Szwecji, Danii, Indiach czy Niemczech. Firma poszukuje specjalistów na stanowisko:

Od kandydatów wymagamy:

  • Wiedzy z zakresu systemów ERP (preferowane AX2009)
  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie
  • 2 letniego doświadczenia w pracy z systemami ERP
  • Dodatkowym atutem będzie:
  • Znajomość MS SQL Server i X + + będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym przedsiębiorstwie

Do podstawowych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

  • Zapewnianie wsparcia technicznego przy rozwiązywaniu incydentów oraz kontrola kodu X++ w modułach i interfejsach AX2009 (zarówno w Polsce jak i w oddziałach zagranicznych)
  • Ścisła współpraca z Global IT Service Desk w Polsce i globalnym zespołem wdrożeniowym AX w Danii przy eksploatacji i wsparciu środowiska AX 2009
  • Tworzenie dokumentacji systemowej, konfiguracji, podręczników Dynamics AX, raportów, zintegrowanych rozwiązań, podstawowych definicji danych, kodów źródłowych, procesów i przepływów

Dodatkowe obowiązki obejmują:

  • projektowanie raportów i formularzy w X++
  • Zarządzanie użytkownikami, prawami dostępu do informacji i zasobów.
  • Wsparcie globalnego zespołu wdrożeniowego AX we wdrażaniu nowych rozwiązań

Oferujemy:

  • pracę zapewniającą udział w dużych i nowatorskich międzynarodowych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i umiejętności
  • szerokie perspektywy rozwoju zawodowego
  • przeszkolenie niezbędne do podjęcia obowiązków

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-15
Wyświetlona: 8826 razy