Projektant/Team Leader .NET

zlecenia it dla Zafran Group / Łódź

Tagi: Project Manager Team Leader Projektant C# ASP NET

Dla naszego klienta, firmy wdrażającej autorskie aplikacje biznesowe dla instytucji w całej Polsce, poszukujemy osoby, która obejmie zespół Developerów .NET podczas długoterminowego przedsięwzięcia (współpraca docelowo na okres paru lat).

PROJEKTANT/ TEAM LEADER ASP.NET
Miejsce pracy: Łódź

Oferta:
• Kluczowa rola w zespole projektowym
• Praca w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Duża decyzyjność w procesie powstającej aplikacji
• Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w postaci szkoleń
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub działalności gosp. (współpraca firma-firma).

Zadania:
• Projektowanie i tworzenie aplikacji w technologii ASP.NET / C# lub VB.NET
• Współpraca z zespołem programistów
• Tworzenie dokumentacji technicznej niezbędnej w procesie rozwoju aplikacji
• Dbanie o jakość kodu i zgodność ze standardami obowiązującymi w firmie
• Analiza zgodności funkcjonowania systemu ze specyfikacją techniczną.

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na stanowisku leaderskim odpowiedzialnym za tworzenie rozwiązań z wykorzystaniem technologii ASP.NET i baz danych MS SQL
• Praktyczne umiejętności programowania w języku C# lub VB.NET
• Znajomość wzorców projektowych MVC lub MVP
• Praktyczna znajomość środowiska Visual Studio 2008 lub wyższej wersji
• Dobra znajomość platformy ASP.NET
• Zdolności myślenia analitycznego.

Mile widziane:
• Znajomość Silverlight
• Znajomość WCF i Web Services.
• Znajomość Microsoft SharePoint
• Znajomość Reporting Services lub Analysis Services
• Znajomość zagadnień BI i hurtowni danych
• Znajomość jednej metodologii zarządzania projektami (Prince, PMI, Scrum).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-02-27
Wyświetlona: 6255 razy