Quality Assurance Engineer

praca it: etat dla Cyclad Polska / Kraków

Tagi: Quality Assurance Engineer

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska: 
• Testowanie aplikacji w środowisku .NET
• Tworzenie przypadków i scenariuszy testowych
• Automatyzacja testów (np. Selenium, soapUI)
• Raportowanie postępu prac, wyników testów a także pojawiających się błędów
• Weryfikacja wymagań
• Wykonywanie testów manualnych

Wymagania:
• Przynajmniej 2 lata doświadczenia z obszaru Quality Assurance
• Doświadczenie w technologii .NET (w szczególności z ASP.NET and C #, VS.NET 2005/2008/2010)
• Znajomość Selenium/Webdriver, C#, Xpath, CSS selectors
• Umiejętność programowania i/lub tworzenia skryptów SQL
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:
• Ciekawą pracę z wykorzystaniem różnorodnych technologii
• Udział w tworzeniu aplikacji na różne platformy (miedzy innymi Windows, Add-in Outlook/Excel, Web, iPhone)
• Bliską współpracę ze wszystkimi pracownikami firmy na świecie
• Dużą samodzielność
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-03-05
Wyświetlona: 5080 razy