System Administrator

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: administrator windows helpdesk

Cyclad jest międzynarodową firmą konsultingową działającą w branży IT/ITC. Od 2007 roku wspieramy naszych Klientów i Partnerów na rynku europejskim w realizacji różnorodnych projektów. Misją naszej firmy jest świadczenie usług w zakresie technologii informatycznych na najwyższym poziomie, przy zachowaniu troski o rozwój i satysfakcję zawodową naszych Konsultantów.

Opis stanowiska:
• Zdalne wsparcie techniczne użytkowników końcowych – diagnozowanie i rozwiązywanie problemów sprzętowych, software’owych i sieciowych
• Aktywny udział w projektach dla Klientów zewnętrznych
• Praca w oparciu o narzędzia: Automatic Software Distribution Microsoft SCCM, Microsoft Exchange, HP Open View oraz w oparciu o metodologię ITIL

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne (min. licencjat), preferowane informatyczne
• Doświadczenie zawodowe w obsłudze klienta w obszarze wsparcia technicznego /IT będzie dodatkowym atutem
• Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft (XP, 7, Office)
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (40% kontaktów z klientami anglojęzycznymi)
• Znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym w godzinach 6-20
• Mile widziani studenci studiów informatyki

Oferujemy:
• Stabilną i ciekawą pracę w przyjaznej atmosferze
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Możliwość ciągłego doskonalenia umiejętności językowych
• Pakiet świadczeń socjalnych (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
• Możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie będącej liderem w swojej branży

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-04-19
Wyświetlona: 5347 razy