Programista .NET

praca it: etat dla SMT Software S.A. / 'Wrocław', 'Zielona Góra'

Tagi: NET C# WCF WPF Web Services

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: .NET/ZG/WRO/0513/SC
Miejsce pracy: Wrocław lub Zielona Góra

Obowiązki:

• Rozwijanie systemów informatycznych z wykorzystaniem technologii .NET
• Tworzenie wysokiej jakości dokumentacji technicznej
• Integracja systemów i baz danych
• Odpowiedzialność za zapewnienie wysokiej jakości kodu źródłowego

Wymagania:

• Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w tworzeniu aplikacji w technologii .NET
• Bardzo dobra znajomość C#
• Dobra znajomość WCF, WPF, ASP.NET
• Umiejętność tworzenia Web Service’ów
• Znajomość SQL
• Dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

• Znajomość relacyjnych baz danych
• Znajomość Javascript, JQuery, AJAX
• Znajomość metodyk Agile (preferowana znajomość Scrum)

Oferujemy:

• Ciekawą pełną nowych wyzwań pracę wśród profesjonalistów
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój wraz ze wzrostem firmy
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-10
Wyświetlona: 3497 razy