Grafik Komputerowy

praca it: etat dla Sopot Network sp. z o.o. / Trójmiasto

Tagi: grafik webdesigner

Obowiązki:

  • tworzenie grafik na potrzeby serwisów internetowych
  • tworzenie grafiki do prezentacji multimedialnych
  • projektowanie serwisów internetowych

Wymagania:

  • kreatywne myślenie, twórcze podejście, nieszablonowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy pod presją czasu
  • umiejętność łączenia wysokiej estetyki i atrakcyjnego wyglądu z użytecznością i funkcjonalnością
  • doświadczenie w pracy z Adobe Photoshop, Illustrator

Mile Widziane:

  • znajomość HTML, CSS,
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów internetowych
  • doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika w aplikacjach,
  • silne, autonomiczne poczucie estetyki

Oferta:

  • praca przy miedzynarodowych projektach
  • długoterminowa współpraca
  • terminowe i atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca stacionarna w biurze w Sopocie

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-21
Wyświetlona: 7965 razy