Unix Administrator with French

praca it: etat dla Steria Polska Sp. z o.o. / Katowice

Tagi: UNIX Administrator Francuski

Junior Unix Administrator with French

Zakres obowiązków:

•Pomoc w zakresie administracji serwerami z systemami operacyjnymi z rodziny Unix, Linux
•Uruchamianie serwerów
•Analiza logów
•Konserwacja, wdrażanie poprawek

Wymagania:

•Bardzo dobra znajomość języka francuskiego
•Znajomość zagadnień z zakresu podstaw administracji systemem operacyjnym: Unix (dowolna dystrybucja),
•Dyspozycyjność
•Chęć rozwoju w zakresie administracji infrastrukturą IT
•Gotowość do pracy w systemie równoważnym
•Sumienność

Oferujemy:

•Pracę z najnowszymi technologiami
•Przyjazną atmosferę pracy
•Szkolenie wstępne, dostosowane do poziomu umiejętności nowego pracownika
•Prywatną opiekę medyczną
•Bezpłatne lekcje języków obcych w małych grupach
•Stałe zatrudnienie w pełnym wymiarze w centrum Katowic
•Pracę w środowisku międzynarodowym, z wykorzystaniem języków obcych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 5638 razy