Analityk Biznesowo - Systemowy

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Warszawa

Tagi: analiza

iAlbatros pomaga korporacjom w usprawnieniu ich wydatków hotelowych poprzez proaktywną kontrolę i ograniczenie kosztów. Dzięki dostarczeniu innowacyjnej platformy e-Procurement, która efektywnie łączy klientów korporacyjnych z operatorami hotelowymi dążymy do przywrócenia kontroli nad wydatkami hotelowymi naszych klientów.
iAlbatros jest jedynym w branży turystycznej dostawcą oprogramowania wysokiej klasy, platformy e-Procurement.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Analityk Biznesowo – Systemowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ABS/iAL/WAW/0513/SC

Obowiązki:
• Definiowanie wizji produktu we współpracy z Zarządem
• Wykonywanie analiz rynku w celu identyfikacji nowych możliwości dla istniejącego produktu
• Gromadzenie i analiza informacji zwrotnych od zespołu iAlbatros oraz bezpośrednio z rynku
• Udział w definiowaniu strategii produktu, planów rozwoju oraz priorytetów
• Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych oraz projektowanie makiet systemu
• Prowadzanie weryfikacji zachodzących zmian produktu na poziomie biznesowym

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe, preferowany kierunek informatyczny (mile widziani absolwenci lub ewentualnie studenci 5 roku)
• Wysokie umiejętności analityczne
• Praktyczna wiedza w zakresie projektowania aplikacji internetowych
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
• Sumienność oraz inicjatywa

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji webowych
• Dobra znajomość języka francuskiego w mowie i w piśmie

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Pakiet socjalny

Sposób aplikowania na stanowisko:
Zainteresowane osoby zapraszamy do przesyłania CV z numerem referencyjnym w tytule wiadomości na adres: [email protected].

Prosimy o dołączenie do zgłoszenia klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SMT Software S.A. oraz spółki zależne, zawartych w złożonych przeze mnie dokumentach, w tym na przetwarzanie ich w przyszłości dla celów związanych z procesem rekrutacji. Niniejszą zgodę składam dobrowolnie i oświadczam, że zostałem poinformowany o uprawnieniach przysługujących mi na podstawie ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U.02.101.926.j.t.).

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 4886 razy