User Experience Designer

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: User Experience Designer

Rozbudowujemy nasz dział UX i poszukujemy sprawnego, kreatywnego USER EXPERIENCE DESIGNERA/DESIGNERKI.

Gwarantujemy pracę pełną wyzwań i udział w nowatorskich projektach.

Jeśli funkcjonalność to Twoje ulubione słowo, a zasady projektowania zorientowanego na użytkownika masz w jednym palcu- APLIKUJ!

Oto nasze wymagania:

- znajomość AXURE
- znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
- 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku USER EXPERIENCE DESIGNERA/DESIGNERKI

Twoje zadania:

-projektowanie interfejsów
-tworzenie makiet i prototypów
-analiza zachowań użytkowników
-prowadzenie badań użyteczności

Co Ci oferujemy?

- ciekawą, pełną wyzwań pracę
- atrakcyjne warunki finansowe
- elastyczne godziny pracy
- pracę w młodym, kreatywnym zespole
- porcję owoców w każdy piątek
- solidny pakiet opieki medycznej po okresie próbnym

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-05-27
Wyświetlona: 6218 razy