Programista Java

praca it: etat dla Wolters Kluwer Polska / Gdańsk

Tagi: Programista Java

Wolters Kluwer Polska, międzynarodowa firma nowoczesnych technologii dostarczająca narzędzia i informacje z dziedziny prawa, biznesu i finansów dla profesjonalistów, poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Główne zadania:
• tworzenie oprogramowania (Java EE) w modelu SOA (oprogramowanie, testy, dokumentacja)
• współpraca z zespołem programistów (review kod, mentoring młodszych i mniej doświadczonych członków zespołu)
• realizacja wymagań biznesowych i projektowanie odpowiednich rozwiązań technicznych
• udział w pełnym cyklu rozwoju oprogramowani zgodnym z metodyką Scrum

Wymagania:
• min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w JAVA
• dobra znajomość Java EE (preferowane Java 7)
• doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
• dobra znajomość zagadnień OOP, MVC, IoC
• doświadczenie w tworzeniu testów jednostkowych i integracyjnych
• wiedza z zakresu inżynierii oprogramowania
• doświadczenie w technologiach i narzędziach: Hibernate, Spring, JSP, EL,
• znajomość: JUnit, Maven, Mockito, JavaScript, AJAX, jQuery
• umiejętność pisania czystego i prostego kodu
• znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na sprawną pracę z dokumentacją techniczną
• znajomość zagadnień związanych z Web Services (JAX-WS)

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy Lucene i Solr
• znajomość rozwiązań CI: Hudson, TeamCity
• znajomość wzorców projektowych
• doświadczenie w projektach zarządzanych metodykami Agile (Scrum)
• znajomość rozwiązań ESB: Apache ServiceMix, GlassFish, MS SQL Server

Oferujemy:
• duże możliwości rozwoju osobistego
• pracę z nowoczesnymi technologiami i ciekawymi projektami
• pracę w młodym, dynamicznym zespole
• długoterminową współpracę na atrakcyjnych warunkach
• wpływ na techniczny rozwój projektów
• pracę z najlepszymi standardami realizacji projektów IT

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-06
Wyświetlona: 7563 razy