C++/Python Developer

praca it: etat dla SMT Software / Wrocław

Tagi: C++ Python

Poszukujemy ludzi z pasją, dla których programowanie to coś więcej niż tylko praca, a każdy projekt to nowe wyzwanie. Jeśli dążysz do ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji, jesteś samodzielny i odpowiedzialny, gotowy do pracy w zespole, to znajdziesz u nas swoje miejsce.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Nr. Ref. CPYT_DEV/WRO/0613/SC
Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

• Projektowanie zaawansowanych aplikacji webowych w języku Python oraz nowych aplikacji w języku C++ w systemie GNU/Linux
• Rozwój baz danych z wykorzystaniem Oracle Database Server
• Ścisła współpraca z zespołami programistów i użytkowników biznesowych w celu zapewnienia wymaganych standardów
• Współpraca w ramach międzynarodowego zespołu projektowego

Wymagania:

• Minimum 4-letnie doświadczenie w programowaniu w języku Python
• Bardzo dobra znajomość C++ i STL
• Znajomość SQL i platform bazodanowych ( preferowane Oracle)
• Bardzo dobra znajomość GNU/LINUX
• Bardzo dobra znajomość angielskiego w mowie i piśmie

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-07
Wyświetlona: 4676 razy