Inżynier ds. Antywirusów

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o. / Bydgoszcz

Tagi: antivirus engineer security windows

Opis stanowiska:
Jako Inżynier ds. Antywirusów osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za zarządzanie oraz utrzymywanie infrastruktury AV jako część zespołu EPTM (Endpoint Threat Management)

  • Administracja i utrzymanie infrastruktury ochrony końcowej
  • Projektowanie i implementacja rozwiązań AV
  • Zarządzanie systemem wydajności, pojemnością oraz jakością usług

Wymagania:

  • Wiedza i udokumentowane doświadczenie w systemach ochrony końcowej (McAfee, EPO, TrendMicro lub Symantec)
  • Doświadczenie przy dużych projektach realizowanych w międzynarodowym środowisku
  • Znajomość środowiska Windows 2003/2008 oraz MSSQL
  • Znajomość technologii PowerShell, VBScript oraz Active Directory
  • Co najmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespołe
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne

Mile Widziane:

  • Doświadczenie z systemami Linux/Unix
  • Rozumienie technologii datacenter
  • Zbiór logów zdarzeń bezpieczeństwa
  • Certyfikaty: McAfee Certified Product Specialist, RHCSA/RHCE, inżynieryjna scieżka certyfikacyjna Micorsoft

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Pakiet relokacyjny
  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie
  • Szkolenia oraz profesjonalne programy rozwoju

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-11
Wyświetlona: 8022 razy