Tester

zlecenia it dla SMT Software / Warszawa

Tagi: tester testowanie bankowość

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 300 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

TESTER
Nr ref.: EB/Tester/WAW/06/SI
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:
• Opracowywanie dokumentacji testowej (plany, przygotowanie przypadków testowych, itp.)
• Wykonywanie testów
• Dokumentacja, raporty, śledzenie błędów w celu przedstawiania aktualnego stanu systemu
Wymagania:
• Doświadczenie w testowaniu (znajomość SW project live cycle)
• Dobra znajomość QC, Jira
• Dobra znajomość SQL (zdolność do pisania i wykonywania zapytań w SQL w celu weryfikacji danych w DB2/Oracle)
• Znajomość baz danych, najlepiej DB2
• Dobra znajomość systemów Linux / Unix
• Doświadczenie w projektach w branży gier i loterii, telco i/lub bankowości
• Biegła znajomość języka angielskiego – w mowie i piśmie
• Podstawowa znajomość technik programowania
• Gotowość do podróży międzynarodowych
• Doskonałe umiejętności interpersonalne
Mile widziane:
• Znajomość QTP
• Wiedza i zrozumienie dużych systemów przetwarzających transakcje (na przykład w bankowości)
• Certyfikat ISTQB w SW testing
• Doświadczenie we współpracy w zespole rozproszonym lokalizacyjnie
• Doświadczenie z API testing oraz aplikacji internetowych
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Pracę wśród profesjonalistów
• Pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-18
Wyświetlona: 5413 razy