Programista SQL - Wdrożeniowiec ERP

zlecenia it dla ITFS Sp. z o.o. / Poznań

Tagi: SQL T-SQL MS Access MS SQL XML Reporting services

ITFS to dynamicznie rozwijająca się firma świadcząca usługi informatyczne na terenie całej Europy. Dostarczamy zaawansowane rozwiązania informatyczne dla przedsiębiorstw komercyjnych oraz pośredniczymy przy tworzeniu zespołów specjalistów IT.
Obecnie dla jednego z naszych Klientów realizującego wdrożenie systemu klasy ERP poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista SQL – Wdrożeniowiec ERP

Opis stanowiska:
Chętnie rozpoczniemy współpracę z wszechstronnymi i kreatywnymi programistami. Poszukujemy Developerów zainteresowanych pracą projektową, potrafiących realizować zadania w kilkuosobowym zespole, nie bojących się nowych wyzwań. Od kandydatów oczekujemy znajomości rozwiązań Microsoft. Posiadanie certyfikatu Microsoft będzie dodatkowym atutem.

Oferta stanowi ciekawą propozycję dla osób planujących rozpoczęcie pracy kontraktowej. Realizacja projektu planowana jest na czas 6 mieś., po tym okresie istnieje możliwość nawiązania dalszej współpracy z naszą firmą. Projekt będzie realizowany przez kilkuosobowy zespół Developerów w środowisku międzynarodowym.

Podstawowe informacje:
• Liczba dostępnych stanowisk (wakatów): 4
• Termin rozpoczęcia kontraktu: 15/07/2013 – 30/08/2013
• Czas trwania kontraktu: 6 mieś. (z dużym prawdopodobieństwem przedłużenia)
• Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia, podany zakres nie stanowi ograniczenia
• Forma zatrudnienia: kontrakt/ umowa zlecenie/ umowa o pracę (do negocjacji)
• Miejsce realizacji kontraktu: Rzepin (woj. lubuskie, 150 km na zachód od Poznania)
• Dodatkowe świadczenia: firma ITFS zapewnia zakwaterowanie w Rzepinie

Zakres zadań na stanowisku:
• Tworzenie procedur wbudowanych, formularzy i raportów w projekcie wdrożeniowym systemu informatycznego klasy ERP w jednym z oddziałów dużej firmy z branży meblarskiej
• Kontakty z konsultantami niemieckimi w związku z wdrażanym systemem ERP
• Opracowywanie dokumentacji do tworzonych narzędzi w języku angielskim i/lub niemieckim

Wymagania:

Wymagania stawiane przed kandydatem:

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Znajomość następujących narzędzi:
- praktyczna znajomość zagadnień relacyjnych baz danych i języka SQL
- znajomość baz danych MS SQL Server 2005/2008/2012 (i języka T-SQL)
- bardzo dobra znajomość MS Access i MS Excel
- znajomość XML-a
- znajomość Reporting Services
• Biegła znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego (warunek konieczny)
• Umiejętność efektywnego zarządzania własnym czasem pracy
• Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
• Wysoka jakość wykonywanej pracy

Dodatkowym atutem będzie:

• Doświadczenie związane z tworzeniem modułów systemów klasy ERP
• Praktyczna umiejętność programowania w jednym z języków wyższego poziomu (np. w C++, Visual Basic, Delphi)
• Znajomość technologii MS Windows 2003/2008 i Active Directory 2003/2008
• Doświadczenie w programowania dla branży meblarskiej
• Posiadanie Certyfikatu Microsoft

Oferujemy:

• Atrakcyjne warunki finansowe
• Zakwaterowanie w Rzepinie
• Pomoc w kwestiach formalnych związanych z rozpoczęciem kontraktu
• Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego
• Przejrzyste warunki współpracy
• Możliwość realizowania kolejnych projektów przy współpracy z ITFS,

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-19
Wyświetlona: 5682 razy