Development Support Engineer

praca it: etat dla SMT Software S.A. / Bełchatów

Tagi: Java Net Oracle JBoss Development Support Engineer

SMT Software S.A. to innowacyjny software house działający na rynku od 2002 roku. Specjalizujemy się w aplikacjach dedykowanych, rozwiązaniach mobilnych, systemach GIS, portalach internetowych i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 350 specjalistów w oddziałach na terenie kraju i za granicą. Nasza siła i konkurencyjność oparta jest na wiedzy, doświadczeniu, jakości oraz partnerskich relacjach.

W ramach dynamicznego rozwoju naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: DSE/KRA/0613/SC
Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:
• Zapewnianie wsparcia i rozwiązywanie raportowanych problemów
• Zarządzanie zgłoszeniami serwisowymi zgodnie z wcześniej zdefiniowanymi procesami oraz monitorowanie incydentów
• Praca w zespole developerów mająca na celu zidentyfikowanie problemów oraz błędów występujących w aplikacji
• Wsparcie zespołu wdrożeniowego w konfiguracji systemu i przeprowadzaniu testów
• Czuwanie nad operacjami, aktualizacjami i utrzymaniem aplikacji
• Przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji systemowej oraz materiałów treningowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• Co najmniej 2-letnie doświadczenie we wsparciu użytkowników aplikacji
• Co najmniej 2-letnie doświadczenia w programowaniu aplikacji webowych e-commerce (preferowane Java/.NET)
• Dobra znajomość systemów IT i platform takich jak: JBoss 5x, Oracle 10g
• Umiejętność i doświadczenie w przeprowadzaniu szkoleń dla zespołu i kluczowych użytkowników
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:
• Wiedza na temat koncepcji zarządzania usługami (ITIL)

Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
• Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
• Stabilną pracę wśród profesjonalistów
• Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
• Pakiet szkoleń i benefitów

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-06-24
Wyświetlona: 7555 razy