Webdeveloper

praca it: etat dla SoInteractive / Kraków

Tagi: Webdeveloper webdeveloper Kraków

SoInteractive rośnie w siłę. Poszukujemy zdolnego Webdevelopera, który oczaruje nas swoimi umiejętnościami w HTML, CSS i JAVA SCRIPT.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-tworzenie serwisów internetowych w oparciu o HTML, XHTML, CSS, JavaScript

-przygotowywanie wraz z klientem logicznej struktury serwisu

-programowanie niezbędnych funkcjonalności serwisów i adaptacja gotowych rozwiązań na potrzeby projektu

-aktualizacja i modernizacja serwisów internetowych

-wsparcie techniczne dla klientów w ramach wykonanych serwisów

-przygotowywanie kreacji bannerowych i animowanych elementów serwisów

-przygotowywanie kreacji mailingowych oraz newsletterów

WYMAGANIA:

-bardzo dobra znajomość Photoshop,

-bardzo dobra znajomosć HTML – w szczególności HTML5

-bardzo dobra znajomość CSS2/3

-dobra znajomość JavaScript – w szczególności jQuery

-komunikatywność

-umiejętność pracy w zespole

-kreatywność poparta portfolio

MILE WIDZIANA:

-znajomość PHP w stopniu podstawowym

-znajomość Responsive Design

-znajomość frameworków CSS

-znajomość Less CSS

-znajomość innych frameworków JavaScript

-znajomość AngularJS

OFERUJEMY:

-atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata

-pełną wyzwań pracę, projekty w których nie ma czasu na nudę

-opiekę medyczną po okresie próbnym

-piątkowe słodkości i owoce

-dostęp do kompleksu rekreacyjnego (basen i siłownia)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2013-07-04
Wyświetlona: 5336 razy